Продажа посевного материала сельскохозяйственных культурНОВОСТИ


День поля 2016

07.08.16 14:47


3 червня на полях  елітного насіневого господарства «Сонячне» відбувся широкомасштабний сільськогосподарський семінар «День поля 2016», який організули насінневе господарство "Сонячне" та один із лідерів українського ринку засобів захисту рослин "Bayer" Crop Science .
 На семінарі-лекції, товаровиробники, партнери та гості мали змогу почерпнути для себе багато нової та корисної інформації. Зокрема, ознайомитися із новинками продукції "Bayer" та практичними знаннями по застосуванню засобів захисту рослин, особливо звернули увагу на обробки в  літньо-осінній період. Також учасникам семінару були представлені  сорта озимих культур: пшениці "Шестопавлівка","Антонівка", "Ужинок"," Пилипівка",  "Одеська 267","Куяльник",  "Подолянка", "Новокиївська","Богдана";
ячменю: "Достойний" та ріпака "Чемпіон України". 

Присутній на заході почесний гість, відомий український селекціонер П.М. Артюшенко, ознайомив учасників семінару з особливостями вирощування сортів озимої пшениці власної селекції.

 

Гості були приємно вражені станом посівів та видами на урожай сортів: "Тронка", "Шпаловка", "Тітона", "Магістраль", "Сталева", "Озерна", "Шестизерна".


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


+  <   >Разработка сайта